Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shoqëria mes vajzash ekziston! Ja kush do të mbajë në bark fëmijën e tretë të Kim Kardashian

Shoqëria mes vajzash ekziston! Ja kush do të mbajë në bark fëmijën e tretë të Kim Kardashian
November 17
10:13 2016

Nëse keni një mikeshë të mirë, që do të bënte gjithçka për ju, quajeni veten me fat! Chrissy Teigen, shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, do të bëhet nënë surrogato për fëmijën e tretë të Kim.

chrissykim-700x525

Është thënë edhe më parë që, edhe pse Kim ka dëshirë që të bëjë një fëmijë tjetër, mjekët e kanë lajmëruar se kjo nuk është një ide shumë e mirë pasi mund të vendosë veten dhe fëmijën në risk për jetën si pasojë e komplikimeve që mund të ketë.

Nisur nga kjo, në një intervistë, Chrissy ka pranuar se me kënaqësi do të bëhej nëna që do të mbante në bark fëmijën e mikes së saj. /Blitz.al/

Shperndaje