Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shkenca tregon se cilat do të jenë këngët më të dëgjuara të verës, mes tyre dy shqiptare

Shkenca tregon se cilat do të jenë këngët më të dëgjuara të verës, mes tyre dy shqiptare
May 27
12:19 2016

 

Nëse ende jeni duke menduar se cilat këngë do të dëgjoni gjithandej gjatë muajve të verës, ka ardhur momenti ta zbuloni pasi një studim ka mbledhur të gjitha informacionet e nevojshme nga aplikacionet dedikuar muzikës (si Shazam, që përdoret nga miliona përdorues në botë) dhe ka publikuar listën prej 12 këngësh që do të kthehen në virale gjatë verës.

Por interesant është fakti se në 12 këngë, 2 prej tyre janë Dua Lipa me këngën “Hotter than Hell” dhe më tepër surprizuese edhe për vetë studiuesit, “Bon Bon” e Era Istrefit, apo, siç e quajnë, “Rihanna shqiptare”.

Më poshtë ndiqni 12 këngët që do t;i dëgjoni kudo këtë verë!

  1. One Dance – Drake

  1. Desiigner – Panda

  1. Calvin Harris feat. Rihanna – This Is What You Came For

  1. Kiiara – Gold

5. The Strumbellas – Spirits

6. Gnash – i hate u, i love u

7. Jason Derulo – If It Ain’t Love

8. Dua Lipa – Hotter Than Hell

9. Era Istrefi – Bonbon

10. Keith Urban – Wasted Time

11. The Chainsmokers feat. Daya – Don’t Let Me Down

12. Justin Timberlake – Can’t Stop The Feeling

Shperndaje