Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni si e surprizon Sonila Meço bashkëshortin për ditëlindje…

Shikoni si e surprizon Sonila Meço bashkëshortin për ditëlindje…
June 18
00:05 2016

Zakonisht janë vajzat ato që e quajnë veten “gocat e babit”, një mënyrë kjo e të përkëdhelurit dhe e shprehjes së dashurisë prindërore, por Sonila Meço bën një përjashtim nga kjo.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto në Instagram, ku shfaqet vetë Sonila, vajza e saj dhe bashkëshorti Drini.

“Përgjithmonë ‘gocat e babit’ “, shkruan gazetarja e njohur në përshkrimin e foto, ‘..Se dashuri më të madhe nuk ka për ne të dyja…arsyeja e buzëqeshjes sonë je ti!”.

Është ky urimi dhe njëkohësisht supriza e parë e Sonilës për bashkëshortin e saj, I cili festoon datën e tij të lindjes.

“Edhe 100 vite të tjera për të na bërë të lumtura me prezencën tënde, ne ‘gocave të babit’”, e ka mbyllur postimin e saj moderatroja e njohur, postim të cilin e ka shoqëruar edhe me disa zemra.

 

Etiketimet
Shperndaje