Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni se çfarë shkruajnë gazetat dhe revistat turke për Armina Mevlanin!

Shikoni se çfarë shkruajnë gazetat dhe revistat turke për Armina Mevlanin!
November 16
10:06 2016

Të gjithëve na kujtohet që blogerja Armina Mevlani udhëtoi drejt Turqisë disa muaj më parë për të qenë e pranishme në “Turkish Fashion Week”. Gjithashtu, Mevlani ka thënë edhe herë të tjera se kompani prestigjioze turke kanë ofruar bashkëpunimin me të.

Të gjitha këto kanë bërë që disa prej gazetave dhe revistave më të njohura në Turqi, që i kushtohen më së shumti modës dhe fashion-it ta kenë bukuroshen shqiptare në faqet e intervistave kryesore. Këtë në fakt e ka treguar vetë Armina nëpërmjet disa videove në InstaStory, ku u ka shpjeguar të gjithë ndjekësve të saj se në cilat media të shkruara ka dhënë intervista. Teksa i prezanton, Armina duket mjaft entuziaste.

15053252_10210832796526557_2073660640_o

15065146_10210832798206599_58720190_o

15126205_10210832798526607_182237315_o

15133791_10210832796566558_606553507_o

15134167_10210832796726562_1857887135_o

Në këto intervista, Armina ka folur rreth stilit të saj, mënyrës se si vendos të kombinohet dhe sigurisht si ia ka arritur që të kthehet në një frymëzim për shumë vajza të cilat e ndjekin me mjaft kënaqësi rrugëtimin e saj dhe motivohen nga ajo. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje