Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni kë “kopjon” Nora këtë herë

Shikoni kë “kopjon” Nora këtë herë
October 10
18:16 2016

Vetëm pak më parë, Nora Istrefi ka postuar një foto me vajzën e saj Renee në Instagram.

Ndryshe nga herët e tjera, Nora ka fotografuar vetëm pjesën e këmbëve, ku shihet se mami Nora dhe Renee kanë veshur të dyja kambale.

Edhe pse Renee është ende e vogël, ajo ka filluar që të kombinohet me nënën e saj. Madje ato duken shumë bukur të veshura njëlloj.

Nora ka vendosur të zgjedhë disa veshje të njëjta me të vajzës, një trend ky që është përhapur shumë nga personazhet e famshëm dhe fëmijët e tyre kohët e fundit./Blitz.al/

nora

 

Shperndaje