Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni ç’u ka bërë flokëve Cate Blanchett!

Shikoni ç’u ka bërë flokëve Cate Blanchett!
March 24
19:56 2016

Aktroja Cate Blanchet është fituese e një çmimi “Oscar”.

Ajo ka ardhur me një tjetër stil këtë javë. Aktorja britanike i kishte flokët e lyera bionde dhe papritmas vendosi t’i lyente në rozë.  Gjatë shëtitjes në rrugët e Londrës ajo kishte kombinuar flokët rozë me syzet “Aviator”.

“Ka dashur prej kohësh ta bëjë këtë gjë, por nuk po gjente stinën e përshtatshme.Kjo bojë zgjat vetëm disa javë, varet se sa herë e lan atë”,- tha Nicola Clarke.

Aktorja 46-vjeçare, Blanchet, i është bashkuar listës të grave të njohura që kanë lyer flokët rozë: Katy Perry, Rihanna, Helen Mirren.

Komento
Etiketimet
Shperndaje