Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë Albana Osmani!

June 04
18:17 2016

Personazhet e ekranit janë gjithmonë në procesin e ndryshimit dhe sjelljes së risive në veshje apo në paraqitje.

E fundit që ka ndryshuar një detaj, jo pak të rëndësishëm, në paraqitjen e saj është Albana Osmani, e cila ka postuar një foto në Instagram dhe SnapChat, ku tregon për të gjithë ndjekësit e saj “Albanën e re”.

Do thoni se ju çfarë ka ndryshuar Albana? E thjeshtë: flokët!

Nga flokë të drejtë dhe me onde, që jemi mësuar ta shohim gjithmonë, ajo tashmë është një “full” kaçurrelëse.

Neve na duket një “look” tepër interesant, po juve?

?

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

@suela_cangu ta gezosh sallonin e ri ! Si ne NY atmosfera ? #loveit ?

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje