Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shija që ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s te VIP-at dhe media

April 26
19:11 2016

Ekziston një hendek mes personazheve të famshëm, të cilët synojnë të jenë ndryshe nga të tjerët, dhe individëve të thjeshtë. Por kur vjen puna te Beyonce apo për muzikën e Beyonce-s, ky hendek “zhduket”.

Kështu ka ndodhur edhe me publikimin e “Lemonade”, ku personazhe të famshëm e kanë pritur me një entuziazëm si gjithë të tjerët, entuziazëm që është shprehur pothuajse në të gjitha rrjetet sociale.

Nga ana tjetër, edhe mediat më prestigjioze, si “L.A Times”, “The Rolling Stones” apo “The Telegraph” nuk kanë ngurruar të shprehin hapur vlerësimin e tyre për produksionin.

Të gjitha këto do t’jua tregojmë në galerinë më sipër

Komento
Etiketimet
Shperndaje