Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shihni si e shpreh aktori Ryan Gosling dashurinë për familjen e tij

Shihni si e shpreh aktori Ryan Gosling dashurinë për familjen e tij
May 14
12:58 2016

Aktori Ryan Gosling ka folur për jetën e tij private dhë për arsyet që po e bëjnë të ndihet i lumtur.

Në një intervistë të dhënë ditën e mërkurë për “Good Morning America” , ai promovoi filmin e tij të fundit “Nice Guys” dhe komentoi ardhjen në jetë të pjestares më të re të famlijes, vajzës Amada Lee Gosling.

“Parajsë! Është njësoj si të ecësh në një fushë me lule çdo ditë. Jetoj mes ëngjëjve!” – u shpreh ai.

Gosling gjithashtu shtoi me shaka se kjo ishte një rreze dielli, në krahasim me kohën ‘e tmerrshme’ që kishte kaluar me Russell Crowe në xhirimet e filmit.

Çifti Ryan Gosling dhe Eva Mendes pritën fëmijën e tyre të dytë muajin e kaluar. Ata janë prindër edhe të një vajze tjetër thuajse 2-cjeçare, e quajtur Esmeralda Amada.

Etiketimet
Shperndaje