Blitz

 Breaking News

Shihni se çfarë kanë pikturuar këta modelë për Pashkë

Shihni se çfarë kanë pikturuar këta modelë për Pashkë
March 22
12:30 2016

 

1.

1.
Picture 1 of 4


Pashkët po afrojnë. Të gjithë përgatitemi të ziejmë vezë dhe t’i lyejmë, pse jo edhe t’i pikturojmë sipas dëshirës. Disa modelë kanë menduar diçka më interesante. Ata kanë vendosur të pikturojnë të pasmet e tyre si vezë Pashke. Mos bëni pyetje. Ata thjesht u zgjuan dhe menduan: Pse jo? Le të bëjmë diçka interesante! Fotot po qarkullojnë gjithë andej. Ç’mendim keni për të pasmet e këtyre djemve?
Shfletoni galerinë për të parë fotot.

Tags
Share