Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sherri Noizy-Cozman, Tuna s’e prish terezinë

September 18
17:09 2016

 

Nuk ka kaluar as një javë nga konflikti mes Noizy-t dhe Cozmani-t në Prishtinë, ndërkohë që duket se ish-e dashura e këtij të fundit nuk e prish terezinë. Këngëtarja Tuna ka postuar në rrjetet sociale momente nga pushimet e saj në plazh, ku ajo shfaqet e relaksuar.

Pavarësisht se ajo thuhet të jetë shkaktarja e këtij sherri, këngëtarja duket se nuk e gjykon kështu!

Armiqësia e Noizy-t me Cozman-in u thellua kur reperi nga Shqipëria la të kuptohej gjatë një interviste se kishte pasur marrëdhënie me këngëtaren.

Tuna dhe Cozman, të njohur ndryshe si “Çifti Fenix”, përfunduan lidhjen e tyre 3-vjeçare rreth një vit më parë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje