Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sfida e portofolit ‘thyen’ rrjetin

April 15
18:37 2016

 

Buja që bëri në media videoja e kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe,  i cili shihej teksa kërcënonte një qytetare të qytetit së tij se do t’i fuste portofolin në gojë, nuk mund të linte pa prekur qytetarët e vendit, të cilët kanë “thyer” rrjetet sociale me “portofolët në gojë”.

Me ide të Alion Cacit, Eljan Taninit, Ervin Gocit dhe Andi Tepelenës, personazhe të njohur të ekranit, por edhe të panjohur për të, kanë pozuar me portofolë në gojë për të protestuar lidhur më sjelljen e z. Tushe. Kjo sfidë është e tipit “Ice Bucket Challenge, pra pjesëmarrësit duhet edhe të nominojnë miqtë e tyre duke i bërë kështu pjesë e thirrjes.

Ne po ju sjellim disa personazhe të njohur dhe të panjohur për ju, që “i kanë bërë qejfin” kryetarit Fatos Tushe.

Komento
Etiketimet
Shperndaje