Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sërish të njëjtin fustan, këtë herë Xhensila Myrtezaj dhe e dashura e Malumas!

Sërish të njëjtin fustan, këtë herë Xhensila Myrtezaj dhe e dashura e Malumas!
January 11
19:07 2019

Nuk është e rrallë që dy (apo më shumë) vajza të njohura të veshin të njëjtin fustan, qoftë kjo për shkak se është trendi i momentit, apo shijeve personale. Këtë herë, “përplasja” ka kaluar kufinjtë e vendit tonë.

Bëhet fjalë për fustanin e Elisabetta Franch-it, Baby Blue, pjesë e koleksionit Pranverë- Verë 2018. Ishte këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj që e ka veshur në festën e saj të 25 vjetorit, kur ishte dhe 7 muajshe shtatzënë. Ndërkohë të njëjtën zgjedhje ka bërë dhe e dashura e këngëtarit kolumbian Maluma. 26 vjeçarja, Natalia Barulich e ka kombinuar dhe me një xhaketë të së njëjtës ngjyrë.

Mësohet se fustani ka një vlerë prej 616 eurosh, por vajzave u rri aq bukur sa mund të themi se ja ka vlejtur. /Blitz.al/

View this post on Instagram

Be brave little one…🙏 🌸 #7monthspregnant

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 

Komento
Shperndaje