Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sërish një veshje e njëjtë: këtë herë Lori Hoxha dhe moderatorja e njohur!

Sërish një veshje e njëjtë: këtë herë Lori Hoxha dhe moderatorja e njohur!
February 15
18:21 2019

Tashmë nuk është më çudi që dy personazhe të njohur të veshin të njëjtin fustan apo bluzë. Këtë herë të radhës janë Lori Hoxha dhe moderatorja e njohur, Kiara Tito!

Lori e ka ndarë me ndjekësit disa ditë më parë në InstaStory, ndërkohë Kiara e ka postuar në profil duke na treguar se e dashuron koleksion e ri të Shën Valentinit të brand-it.

Bëhet fjalë për një “bodysuit” ngjyrë mishi të “House of CB”. Me aq sa kemi parë në Instagram, është një ndër brand-et e preferuara të Lorit. Veshja kushton 91 euro.
/Blitz.al/

Komento
Shperndaje