Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin e Beyonce-s

May 09
18:43 2016

Kampionia botërore në tenis, Serena Williams, ka folur për Billboard rreth pjesëmarrjes në videon e këngës “Sorry” të albumit të gjashtë të Beyonce, “Lemonade”.

“Ajo më tha që donte që unë të kërceja sikur të isha komplet e lirë dhe sikur askush nuk do të më shihte. Sigurisht, nuk ishte edhe aq e thjeshtë në fillim, po më pas filloi të lehtësohej…

Mendoj se kënga në fjalë është e fuqishme dhe argëtuese në të njëjtën kohë”, – thotë Williams.

Serena është pjesë e videos që bëri bujë jo vetëm për shkak të “Becky”-t, por edhe për shkak të tekstit të këngës.

Falë Zotit Serena u bë pjesë e videos, pasi klipi do të ishte shumë ndryshe pa të. Nëse nuk e keni parë akoma videon në fjalë, atëherë do t’ju ndihmojmë ne:

Komento
Etiketimet
Shperndaje