Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selfie-t nudo, trendi i fundit në Hollywood

July 01
14:53 2016

Së fundmi, selfie-t nudo janë kthyer në një trend në Hollywood. Yjet kanë filluar të shpërndajnë foto të ndryshme nudo në rrjetet sociale edhe në kopertina revistash. Fillimisht bëri mjaft bujë fotoja nudo e Kim Kardashian, por nga ajo ishte diçka që pritej.

Surprizuese ka qenë kur yjet e tjerë hollywood-ian si Kate Hudson, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski kanë filluar të postojnë me radhë fotot e tyre me mbishkrime nga më të ndryshmet.

Vajzat preferojnë të nxjerrin në pah format e tyre dhe ky trend po përhapet kaq shpejt si të ishte një virus. Shfletoni galerinë për të parë disa prej vajzave që kanë guxuar të nxjerrin fotot e para nudo, duke pritur se kush do të “godasë” tjetër.

Etiketimet
Vip
Shperndaje