Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selena Gomez “rrëshqet” në skenë gjatë performancës

Selena Gomez “rrëshqet” në skenë gjatë performancës
June 20
15:13 2016

Mesa duket artistët nuk e paskan punën mirë me “syrin e keq” këto kohë, teksa performojnë në skenë.

Pas Justini-it, këtë herë është Selena Gomez ajo që është ndjekur nga fati i “rrëzimit” në skenë. Në një koncert të mbajtur mbrëmjen e kaluar në Tulsa, SHBA, Selena ka rrëshkitur dhe është rrëzuar përballë një audience prej mbi 50,000 personave.

Këngëtarja po performonte këngën e saj më të re, “Kill ‘em with kindness”, por energjia e Gomez paska pasoja në skenë.

Ajo, aktualisht është në mes të turneut të saj ndërkombëtar, “The Revival world Tour”, turne ky promovues i albumit të Selena-s, “Revival”.

Etiketimet
Shperndaje