Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selena Gomez jep një lajm të mirë, por Britney Spears i shkatërron gjithçka

Selena Gomez jep një lajm të mirë, por Britney Spears i shkatërron gjithçka
July 23
11:47 2016

Në një video të postuar në SnapChat, Selena shprehet: “Ok zemra, të them të vërtetën kam bërë një duet me Britney Spears”.

Ndërkohë që në video shkruhet: “Është një dedikim për Orlando-n”.

Por Britney nuk e ka idenë se për çfarë bëhet fjalë.

Ajo ka shpërndarë Twitter-in e Selena-s dhe pyet: “Teknikisht, po…Kur po punojmë për duetin aktual?”

Nuk e dimë se çfarë ka pasur në mendje Selena, por përgjigjen shpresojmë ta marrim shumë shpejt.

Shperndaje