Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber

Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber
June 01
17:42 2016

Selena Gomez ka filluar turneun e saj botëror. Përveç kënaqësisë dhe adhurimit të publikut, ajo është shumë e lumtur që ky turne po e ndihmon për të hequr nga mendja ish-të dashurin e saj Justin Bieber.

Kohët e fundit ajo është shfaqur shumë e lumtur dhe është duke shijuar suksesin e saj. Një i afërm i saj ka thënë: “Selena është shumë e zënë dhe shumë e lumtur. Ajo nuk ka kohë për të humbur pas Justin-it. Selena nuk është më e mërzitur dhe nuk i shkruan atij për të kaluar kohën. Turneu është një terapi shumë e mirë për të”.

Komento
Etiketimet
Shperndaje