Blitz

 Breaking News

Selena Gomez e tregon hapur që është fansja numër 1 e Justin Bieber…

Selena Gomez e tregon hapur që është fansja numër 1 e Justin Bieber…
November 16
18:44 2017

Selena Gomez është e lumtur që tashmë është kthyer me Justin Bieber. Ata janë janë duke u përpjekur të kalojnë sa më shumë kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Rilindja e romancës së tyre është diskutuar gjatë dhe kapakun të gjithë thashethemeve ua ka vënë fotoja e publikuar së fundmi e çiftit.

Bieber ka zhvilluar një ndeshje hokey në Los Angeles dhe në rradhët e para për t’i dhënë mbështetjen e saj por edhe për ta duartrokitur ka qenë Selena. Kjo nuk është hera e parë së Selena është e pranishme në një ndeshje hokey të Bieberit. Në fillim të muajit, Gomez është fotografuar teksa mbante veshur fanellën e këngëtarit. A ka më vend për dyshime që ata janë bashkë?/Blitz.al/

Share