Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selena Gomez dhe Justin Bieber prindër për herë të parë?

Selena Gomez dhe Justin Bieber prindër për herë të parë?
February 26
19:15 2018

Pas lajmit të bujshëm për ribashkimin e tyre një lajm edhe më i rëndësishëm për ta  po qarkullon në media. Sipas burimeve të afërta të çiftit thuhet se Selena Gomez është në pritjë të ëmbël.

Çifti kanë qënë duke shkuar në celebrimin e babait të Justini-t aty ku edhe Selena do ti jepte lajmin e mirë. Duket se ajo i ka treguar këngëtarit gjatë udhëtimit dhe siç shkruan prestigjozja australiane “NW” ai është entuziasmuar dhe është shprehur se tashmë ëndrra e tij është bërë realitet.

E pyetur nga mediat në momentin që Selena po ulej nga makina, 26-vjeçarja nuk e ka mohuar por as konfirmuar lajmin. Për të mësuar të vërtetën na duhet të presim edhe pak për përgjigjen e vetë protagonistëve

v3X1Uvg8ixkmN4wQ from videovimeo1 on Vimeo.

Komento
Shperndaje