Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selena Gomez dhe Justin Bieber kapen “mat”, puthje romantike ne publik

Selena Gomez dhe Justin Bieber  kapen “mat”,  puthje romantike ne publik
February 13
12:04 2018

Çifti i njohur Justin Biber dhe Selena Gomez bënë një bujë të madhe për ndarjen dhe ribashkimin e tyre. Ata vitin e kaluar pavarësisht të gjithëve që ishin kundër përfshi edhe familjen e Selenës vendosën ti riktheheshin lidhjes së tyre.

Duket se selena tashmë po ndjek zemrën e saj pa menduar më gjatë për fjalët apo pengesat mes tyre. Mund të themi se këtë herë ata duken më të bashkuar se kurrë dhe lidhja po ecën mjaft mirë.

Të dielën çifti janë fotografuar së bashku duke u përqafuar dhe puthur në rrugë dhe nuk janë shqetësuar aspak nga njerëzit e pranishëm të cilët kanë përfituar nga rasti për ti bërë një foto.

Mediat shkruajnë se 25-vjeçarja nuk ndodhet në një moment të mirë të jetës së saj pasi po kalon një fazë depresioni dhe nuk ka sjellë asnjë project të ri muzikor duke qënë se po merr trajtim mjekësor. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje