Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Seks të egër me”…flet reperi shqiptar: Kida s’ka lidhje me seksin e egër

October 21
23:25 2017

Këtë të shtunë, “Thumb” ka shkuar për të ngacmuar paksa këngëtarin e “Bubu”, Trim Jetullahu. Edhe pse ai e ka marrë me sportivitet këtë intervistë, sigurisht që nuk u ka shpëtuar pyetjeve thumbuese.

Trimi është pyetur se me cilën prej vajzave të showbizit ka imagjinuar seks të egër.

Por ai është përgjigjur menjëher: “Më pyet cilat i ke pasur, se për cilat i kam imagjinuar se di”.

Por ngacmimi ka vazhduar më tej, kur gazetarja e ka pyetur nëse kanë qenë Kida apo Xhensila një ndër to, e Trimi sigurisht i ka shpëtuar duke thënë:

“Ti ke përmendur dy që s’kanë lidhje me egërsinë fare, janë shumë të mira po s’kanë lidhje me atë që the”.

E pra, se kë ka imagjinuar nuk dëshiroi ta tregonte./Blitz.al/

Komento
Shperndaje