Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Seks, pasion, rivalitet… del traileri i ri i filmit “Fifty Shades Darker”

December 08
14:15 2016

3b250e5300000578-0-image-a-60_1481132276176

Ditën e mërkurë është publikuar traileri i filmit të dytë të “Fifty Shades Darker”, i cili do të shfaqet ditën e Shën Valentinit. Në qoftë se filmi i parë titullohej “50 hijet e Greit”, filmi i dytë titullohet “50 hijet e errëta”.

Në këtë film të dytë, përveç Christian Grey dhe Anastasia Seele, del në skenë edhe rivali i tij, Jack Hyde, i cili punëson Anastasian si asistenten e tij.

Përveç rrjedhës së ngjarjeve, pasioni dhe skenat erotike sigurisht që nuk mund të mungojnë. Për shembull, Gray i kërkon Anastasias të heqë mbathjet teksa janë në ashensor edhe njerëz të tjerë.

Por se çfarë do të trajtohet konkretisht në këtë film dhe për të parë “hijet e errëta” duhet të prisni datën 14 shkurt të vitit të ardhshëm./Blitz.al/

Komento
Shperndaje