Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Seks nën efekt alkoli? Rrëfehet këngëtari shqiptar: “Ka ndodhur që jam trembur nga ajo në mëngjes”

April 15
16:57 2018

Ndodh shpeshherë që vajzat dhe djemtë të rrëmbehen nga euforia që u shkakton alkoli. E sigurisht në ato momente mund të ndodhin gjëra të cilat nuk i  kanë menduar më parë.

Këtë javë, në emisionin “Thumb” në Abc News, ka qenë i ftuar këngëtari i  njohur Erik Lloshi. Mes shumë pyetjesh ngacmuese ai është pyetur nëse ka shkuar me një vajzë në shtrat nën efekt alkoli.

Përgjigja e tij ka qenë mjaft e sinqertë dhe plot humor.

“Ka ndodhur që dhe jam trembur ne mengjes, sepse i ka rënë tualeti e alkoli është i çuditshëm në disa raste, të ndodhin edhe të tilla gjera”.- ka treguar ai.

Veç këtyre Eriku foli edhe për fejesën e tij, për më shumë detaje ndiqni videon mëposhtë:/Blitz.al/

Komento
Shperndaje