Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sarah Jessica Parker: Një gjë më ka ngelur peng nga dasma ime

Sarah Jessica Parker: Një gjë më ka ngelur peng nga dasma ime
October 08
11:16 2016

 

Sarah Jessica Parker ka thënë se një gjë i ka ngelur peng nga dasma e saj, pikërisht  që veshi një fustan të zi kur u martua me Mathew Broderick.

Ajo ka veshur një fustan të zi sepse ka thënë se nuk kishte kohë për të zgjedhur veshjen e dasmës të saj, kështu që mori një fustan që i kishte pëlqyer më parë.

Unë kam qenë shumë e zënë dhe Broderick ishte dakord me mua pavarësisht se e dinim që do të tërhiqnim vëmendjen. Pas 19 vitesh martesë, aktorja e “Sex and the City” është shprehur se i vjen shumë keq për zgjedhjen e saj./Blitz.al/

sarah-jessica-parker-wedding-dress

Komento
Shperndaje