Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sara tregon se çfarë mendon Lori për shtatzëninë e saj

Sara tregon se çfarë mendon Lori për shtatzëninë e saj
November 04
11:00 2016

Herë pas here Sara Hoxha poston në rrjetet sociale foto të vetat, por edhe të personave të saj të zemrës, duke i shoqëruar me shprehje të ndryshme.

Para pak orësh ajo ka postuar në Snapchat një foto të Jennifer Aniston, kur interpretonte në serialin “Friends” dhe shkruan: “Si mendon Lori se do të dukem më vonë”.

Në një bisedë mes motrash, duket se Lori ka thënë plot humor se Sara do të duket pikërisht si Jennifer (Rachel) në këtë foto kur barku i saj të jetë edhe më i madh./Blitz.al/

sara

Komento
Shperndaje