Blitz

 Breaking News

Sara Kapo nis një rrugëtim të ri, tashmë edhe këngëtare!

Sara Kapo nis një rrugëtim të ri, tashmë edhe këngëtare!
January 05
19:59 2018

Sara Kapo shpeshherë ka qenë në qendër të vëmendjes si për format trupore edhe për bëmat e saj.

Por tashmë duket se ajo ka filluar një rrugë të re, atë të muzikës. Vetëm pak më parë Sara ka publikuar këngën e saj të parë “Watching You”, e cila është në gjuhën angleze. Kënga është e qetë me muzik nga Beatrix Ramosaj dhe tekst të Alban Ramosaj.

Sigurisht nuk mund të mungojnë as skenat sensuale në klip.

Edhe pse tregu muzikor është i tejmbushur Sara Kapo sërish rrezikon dhe provon të bëhet pjesë e tij. Me guximin e saj mund të themi se ka për t’ja dalë…/Blitz.al/

 

 

 

Share