Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
  • Tronditen bizneset Call Center. Kalohet ligji i ri nga senati italian Asaj që i frikësoheshin të gjitha bizneset shqiptare të Call Center sapo ka ndodhur. Senati italian ka miratuar sot ligjin për bizneset Call Center që operojnë jashtë territorit italian dhe...
  • CIA vjen në Tiranë Drejtori i CIA-s (Central Inteligence Agency) amerikane, John Brennan, ka mbërritur në Tiranë, ku është takuar me presidentin Nishani e kryeministrin Rama. Mësohet se Brennan ka diskutuar me autoritetet tona...
  • Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një tjetër operacion i karabinierisë italiane në zonën e Ternit në Itali ka shkatërruar një bandë shqiptarësh që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Shqiptarët e moshave 37 dhe 34-vjeçare...
  • Ukrainë, nuk shkuan për ta zëvendësuar, vdes i ngrirë ushtari… I priti ushtarët e tjerë për një kohë të gjatë, me shpresën se nga momenti në moment do të vinin për ta zëvendësuar, por askush nuk u shfaq. Kështu humbi...
  • LIBRA dorëzon në Kuvend nismën për minimumin jetik Partia e krijuar një muaj më parë, LIBRA, ka dorëzuar në Kuvend një nismë për minimumin jetik. Kjo nismë u prezantua nga deputetja e kësaj partie, Mimoza Hafizi, e cila...
  • Lutfi Dervishi: Gazetarët sot u ngjajnë hienave! Në një shkrim të tij, analisti Lutfi Dervishi ka trajtuar aktualitetin në Shqipëri në këto momente dhe mënyrën e pasqyrimit të lajmeve të përditshme nga mediat në vend, çka sipas...
  • Laborantët-Beqajt: Tërhiqu nga koncesioni! Laborantët që operojnë në spitalet shtetërore shqiptare kanë protestuar në shumicën dërrmuese të spitaleve tona, duke i kërkuar ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të tërhiqet nga dhënia me koncesion e...
  • Rama ironizon PD-në. Komentuesja: Një surrat keni të gjithë ju   Kryeministri Rama ka ironizuar PD-në dhe kreun e saj Basha përmes një statusi në Facebook-un e tij personal. “Gënjej unë, gënjen BE, gënjejnë SHBA-të, gënjejnë të gjithë veç Lulit...
  • Basha takon Merkel Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë punimeve të Kongresit të Partisë që Merkel drejton në Gjermani. Basha e ka falënderuar kancelaren për ndihmën...
  • Krujë, gjendet i vdekur në banesë 40-vjeçari Një 40-vjeçar nga Kruja është gjendur i pajetë në banesën e tij. I identifikuar si Tonin Dobrozi, viktima raportohet se nuk ka pasur shenja dhune në trup dhe sipas ekspertizës...

Sara Kapo ka një mesazh për drejtuesit e “Top Show Magazine”?!

Sara Kapo ka një mesazh për drejtuesit e “Top Show Magazine”?!
October 22
10:13 2016

 

Me nisjen e sezonit të ri të “Top Show Magazine” erdhën edhe prurjet e reja në panelin e opinionistëve: Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj. Duke qenë se dy opinionistët nuk u përshtatën siç duhet me emisionin, “Magazina…” vendosi që pas 4 javësh në kolltukun e opinionistëve të ulë Albana Osmanin dhe Ervin Kurtin.

Pas largimit, Valeri zgjodhi të reagojë në Facebook me anë të një statusi ironik, kurse Sara, mesa duket, ka vendosur të “flasë” në InstaStory.

Ajo ka postuar mbrëmjen e kaluar një foto, ku shkruan: “Më larguat? Zemra, unë u largova vetë!”. Më pas, Kapo shkruan: “Më falni nëse s’mund të jem false! Mbajini gjërat patetike jashtë jetës sime! Loveee!”

Ky mund të jetë qartë një mesazh për “Top Show Magazine”, nisur  nga gjuha e Sarës dhe postimi që është bërë në orarin kur po transmetohej emisioni i mbrëmjes. Fakti që ajo nuk kishte reaguar më parë i shton akoma më shumë dyshimet se postimi është për drejtuesit e formatit televiziv. Gjithsesi, mbetet në dorë të Kapos për ta konfirmuar. Ndoshta në ditët në vazhdim mund të kemi edhe një përgjigje më konkrete nga ana e saj. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-10-22-at-09-41-00

Komento
Shperndaje