Blitz

 Breaking News

Sara Hoxha poston foton më të bukur të 2018-s për të : “Dy engjëjt e mi”

Sara Hoxha poston foton më të bukur të 2018-s për të : “Dy engjëjt e mi”
December 29
12:20 2018

Pak ditë na ndajnë nga ndërrimi i viteve dhe nisur nga kjo Sara Hoxha ka vendosur të postojë në Instagram një foto që e konsideron si më të bukurën e vitit 2018.

Rikujtojmë se 2018 ishte nëj vit i rëndësishëm për të, e cila id ha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me Ledion Liçon. Edhe foto është marrë pikërisht nga dasma, por në të janë i vogli i saj London si dhe mamaja e Sarës, Vjollca Hoxha teksa ecin së bashku për dore.

“Më e mira e 2018: dy engjejt e mi”.- shkruan Sara përbri kësaj fotoje dhe ne mund të themi se ky është vërtetë një moment mjaft i veçantë./Blitz.al/

 

Share