Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sara Hoxha para koncertit të Adele: “Shpresoj të më prekë barkun!”

August 10
23:56 2016

 

...

 

Disa javë më parë u bë publik lajmi se Sara Hoxha po priste fëmijën e saj të parë me moderatorin Ledion Liço.

Ajo ka postuar ditën e sotme në SnapChat disa foto ku tregon se do të shkojë në koncertin e Adele. Këtë e gjë e ka bërë të ditur “screenshoot”-i i njoftimit që i ka ardhur në postën elektronike, i cili e lajmëron për koncertin e mbrëmjes së sotme.

Nga ana tjetër, Sara shkruan në një postim tjetër: “Me të vërtetë shpresoj të jem një nga vajzat shtatëzëna, që ajo prek dhe bekon”

Në të vërtetë, edhe ne shpresojmë që t’i jetë bërë ëndrra realitet sonte në Staples Center.

Komento
Shperndaje