Blitz

 Breaking News

Sara Hoxha i organizoi një super festë për ditëlindje Ledionit dhe tani ka dy kushte për të!

Sara Hoxha i organizoi një super festë për ditëlindje Ledionit dhe tani ka dy kushte për të!
June 15
09:53 2019

Pak ditë më parë Ledion Liço festonte 33 vjetorin e lidnjes. Bashkëshortja e tij Sara dhe Lori Hoxha i kanë organizuar një festë surprizë me detaje mjaft interesante.

Por tashmë që festa mbroi Sara ika dy kushte të cilat kërkon ti plotësohen nga bashkëshorti i saj!

Ajo ka publikuar në Instagram një video dhe foto të surprizës që i ka bërë Ledionit e përbri shkruan:

“Bashkëshorti im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hy në letargji, Lori Hoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë atij një festë surprizë me të gjithë të dashurit tanë!

Tani Ledion Liço është koha të më masazhosh këmbët dhe të më sjellësh ushqim! Ok, faleminderit”.

 

Sara është shtatzënë për herë të dytë dhe sërish në pritje të një djali, kështu që është e sigurt se Ledioni do ti marrë parasysh kërkesat e saj./Blitz.al/

Share