Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Samanta Karavella prezanton një person të veçantë

Samanta Karavella prezanton një person të veçantë
November 07
19:38 2016

Para pak minutash, Samanta Karavella ka postuar një foto shumë të veçantë në Instagram-in e saj.

Këngëtarja është duke puthur nipin e saj, i cili është duke e parë me shumë dashuri.

Bashkangjitur me këtë foto ajo shkruan: “Nuk ngopem kurrë me të”.  Nipi i saj, Ethan, duket se është një person shumë i rëndësishëm për Samantën.

Nëpërmjet  kësaj fotoje, Samanta prezanton nipin e saj në rrjetet sociale.  Kjo foto tregon dashurinë e veçantë midis këngëtares dhe nipit të saj./Blitz.al/

samanta

Shperndaje