Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë

Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë
March 10
16:47 2017

Mbrëmjen e djeshme, Samanta Karavella ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me 2Ton.

Kënga titullohet “Bashkë” dhe i dedikohet dashurisë. Samanta në skenat e videoklipit shfaqet shumë sensuale, veçanërisht në pjesët kur ndodhet në vaskë.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet 2Ton në bashkëpunim me Fifi-n. “Bashkë”, edhe pse ka vetëm pak që ka dalë, është e sigurt që ka rrëmbyer shumë zemra.

Për më shumë detaje ndiqni klipin:

 

Share