Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Salsano Rrapi merr një dhuratë që do jetojë më gjatë se ai

Salsano Rrapi merr një dhuratë që do jetojë më gjatë se ai
July 21
14:18 2016

Salsano Rrapi është një nga aktorët protagonist të show-t të humorit “Portokalli”.

Ditën e djeshme ai ka festuar ditëlindjen dhe në këtë përvjetor  ka marrë një dhuratë të veçantë që sipas komentit të tij do të jetojë më gjatë se vetë ai . Nëpërmjet një fotoje në Instagram, aktori ka ndarë me ndjekësit e tij impresionet e dhuratës, një bluze të bardhë e cila mban të shkruar urimet e ditëlindjes nga miqtë dhe  kolegët.

“Kjo bluzë, do jetojë më  gjatë se mua, sepse aty janë shkruar urimet më të bukura për ditëlindjen time, nga kolegët, miqtë dhe të dashurit e mi…
Ju përqafoj fort”- ka shkruar aktori në Instagram

Shperndaje