Blitz

 Breaking News

Salsano Rrapi i është nënshtruar një operacioni kirurgjikal, ja gjendja e tij

Salsano Rrapi i është nënshtruar një operacioni kirurgjikal, ja gjendja e tij
January 26
22:20 2020

Salsano Rrapi i cili prej vitesh është pjesë e “Portokalli”, si aktor dhe moderator, këtë fillim viti i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni kirugjikal.

Agjenti 00Thumb tregoi për “ThumbON” në TV Ora se aktori i njohur vuante nga hernia inguinale, në gjuhën popullore “dhjamthi”. Operacioni ka dalë me sukses dhe Salsano gëzon shëndet të plotë.

Share