Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez? Bukuroshja argjentinase rrëfen sekretin…

Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez? Bukuroshja argjentinase rrëfen sekretin…
May 31
17:36 2016

Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez?

E vënë në ‘shënjestër’ nga pyetjet e Vittorio Sgarbit në rubrikën “Uno contro tutti” të emisionit Maurizio Costanzo Show, bukuroshja argjentinase rrefeu:

“Kanë qenë 10 meshkujt në gjithë jetën time!”

E pra, gjithçka tjetër që është përfolur për të ka qenë thjesht një flirt, ose sajesa të mediave ‘rozë’. E kush do ta kishte menduar?

“Unë nuk mendoj se jam thjesht një produkt i ‘showbiz’-it. Kjo gjë ekziston prej kohësh, e për këtë nuk është faji im se njerëzit merren me atë që unë bëj. Shumë njerëz marrin guximin të më gjykojnë duke më thënë se jam unë ajo që ‘shpik’ lajme nga hiçi, por kjo nuk është e vërtetë. Unë bëj atë që bëj, e më pas janë mediat ato që flasin në interes të tyre!” – shton prezantuesja, për t’u mbrojtur nga akuzat që shpesh i drejtohen nga ndjekësit në rrjetet sociale dhe jo vetëm…

Shperndaje