Blitz

 Breaking News

Sa herë që lidhet me dikë Brad Pitt përpiqet që ti ngjajë sa më shumë të dashurës

Sa herë që lidhet me dikë Brad Pitt përpiqet që ti ngjajë sa më shumë të dashurës
July 28
12:44 2018

Lista e të dashurave të Brad Pitt është e gjatë krahasuar me kolegët e tij në Hollywood. Ylli i kinematografisë i konsideruar si një nga meshkujt më të bukur në botë ka fituar zemrat e disa nga aktoreve më të njohura si Jennifer Aniston, Angelina Jolie dhe Gwyneth Paltrow.

Nëse hidhni një sy pas në jetën dashurore të aktorit do të vini re që look-u i tij ka ndryshuar sa herë që ai lidhej me dikë, duke u munduar kështu të dukeshin njësoj.
“Brad Pitt djali që i pëlqen të duket si e dashura e tij.”,- shkruhet në artikullin e Daily Express.
Ndiqni në vijim disa nga fotot dhe do të na jepni të drejtë!/Blitz.al/

Brad Pitt dhe Gwyneth Paltrow

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Brad Pitt dhe Jitka Pohledek

 

Brad Pitt dhe Juliette Lewis

Share