Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rudina Magjistari: Shtëpia është aty ku ndodhet zemra

Rudina Magjistari: Shtëpia është aty ku ndodhet zemra
October 23
21:08 2016

Moderatorja Rudina Magjistari, e cila është rikthyer në ekran pas një periudhe të gjatë shkëputjeje, poston herë pas here në rrjetet sociale momente nga e përditshmja me partnerin e saj, Xhavit Bajrami dhe vogëlushen, Mian.

Këtë mbrëmje të së dielës, ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shtëpi pranë njeriut të zemrës. “Shtëpia është aty ku ndodhet zemra”, – shkruan ajo bashkangjitur fotos.

Historia e dashurisë e moderatores simpatike me kampionin e kick box-it, ka nisur përmes njohjes së tyre në Facebook, çka Rudina e cilëson si një njohje të rastësishme dhe mjaft të bukur. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje