Blitz

 Breaking News

Rudina Dembacaj i dedikon suksesin e rradhës dhe mendohet se bëhet fjalë për ish-deputetin e PD

Rudina Dembacaj i dedikon suksesin e rradhës dhe mendohet se bëhet fjalë për ish-deputetin e PD
November 16
15:02 2019

Rudina Dembacaj konfirmoi gjatë një interviste për “Wake Up” se ajo dhe bashkëshorti janë në proces divorci që prej muajit qershor.

Ndërkohë ditën e djeshme ajo ka inaguruar biznesin e saj privat, duke ftuar shumë kolegë e të tjerë emra të njohur.

Në media u përfol gjatë se partneri i ri i Dembacaj është një personazh i  fushës politike. Por  ‘Prive.al’ ka zbuluar edhe një detaj tjetër. Sipas tyre, mbrëmjen e djeshme gjatë inagurimit, Rudina ndër të tjera është shprehur: Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë.

Sipas “Prive” kjo deklaratë mendohet të jetë për ish-deputetin Mark Frroku por Rudina deri tani nuk ka dëshiruar të prononcohet për asgjë lidhur me jetën e saj personale.

 

Share