Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfehet një nga banoret më të dashura për publikun: “Nga Big Brother mora gjithçka”

Rrëfehet një nga banoret më të dashura për publikun: “Nga Big Brother mora gjithçka”
February 13
12:40 2018

Një ndër banoret e Big Brother që vazhdon të jetë edhe sot nga më të preferuarat e publikut është Jona Kalemaj. Ajo na emocionoi të gjithëve me historinë e dhimbshme nga jeta e saj ku brenda pak kohësh kishte humbur dy njerëz shumë të afërt, të dashurin dhe babain.

Jona ka qënë e ftuar në pasditë në Top Chanbel ku është shprehur se pas spektaklit jeta e saj ka ndryshuar vetëm për mirë.  Ajo ka treguar se njohja me bashkëshortin ka lidhje me Big Brother pasi atë e ka njohur nga Fatjoni një tjetër ish-banor i këtij reality show.

Tashmë Jona ka krijuar një familje të bukur dhe vetëm pak muaj më parë është bërë nënë për herë të dytë dhe ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Santa. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje