Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfehet moderatori shqiptar: “Në palestër shkoj vetëm për video, unë kam qejf alkolin!”

May 20
16:42 2018

Në rrjetet sociale shohim shumë personazhe të njohur që janë të fokusuar tek palestra dhe aktiviteti fizik. Një ndër personazhet që kemi ndjekur në rrjetet sociale sit ë fokusuar pas palestrës ka qenë edhe moderator i njohur Rudi Hizmo.

Këtë të shtunë, Rudi ka qenë i ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën. Gazetarja ka filluar ta pyesë për palestrën por ai e ka ndërprerë duke thënë:

“Po ca thua moj hedh vetem video. Shkoj në palestër vetëm për të bërë video, unë kam qejf alkolin”.

Për më shumë detaje ndiqni videon:

Komento
Shperndaje