Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Rrëfehet këngëtari shqiptar: “Kur ne punonim për këtë ditë, ata hanin fara!”

Rrëfehet këngëtari shqiptar: “Kur ne punonim për këtë ditë, ata hanin fara!”
February 09
17:20 2019

Këtë të shtunë, një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Thumb” në Abc Neës ka qenë këngëtari i njohur Lorenc Hasrama. Duke qenë se është prag Shën Valentini ai ka ngrënë një darkë romantike me gazetaren e “Thumb” ku dhe ka folur për shumë gjëra që nuk i kishim ditur më parë.

Duke qenë se Lorenci po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës është pyetur nëse përveç njerëzve që e komplimentojnë ka dhe nga ata që flasin negativisht ose e shohin me inat.

“Olsi ka thënë bukur një gjë: Shqiptarët janë aq interesant sa ka arritur puna e thonë, kur u bë ky unë këtë e kam patur në klasë. ç’lidhje ka kjo!”

I pyetur nëse e besdiste kjo gjë, Lorenci ka thënë: “Janë ata tipat që në atë kohë që ne punonim për këtë ditë, ata hanin fara, dëgjonin këto këngët me makina me naçu dhe kujtonin se ishte jeta reale!”/Blitz.al/

Share