Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfehet Kelvi Kadilli: “Do të pozoja lakuriq, FALAS!”

Rrëfehet Kelvi Kadilli: “Do të pozoja lakuriq, FALAS!”
December 16
22:12 2017

Një ndër të ftuarit në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” është edhe moderatori i “Popcultur”, Kelvi Kadilli.

Ai ka qenë përballë këngëtares Marsela Çibukaj në një lojë ku do tu përgjigjeshin sinqerisht pyetjeve të Luanës. Kelvi është pyetur “Për sa lekë do të pozoje lakuriq”?

“Falas”- është shprehur ai, duke treguar se këtë gjë nuk e shikon si diçka për të kërkuar para.

Ku i dihet, ndoshta Kelvin e shohim duke bërë ndonjë set fotografik nudo tani/Blitz.al/

Komento
Shperndaje