Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfehet Kastro Zizo: “Është vështirë të gjesh njerëz të mirë e të talentuar në një botë të mbushur me kurva”

Rrëfehet Kastro Zizo: “Është vështirë të gjesh njerëz të mirë e të talentuar në një botë të mbushur me kurva”
June 17
16:28 2018

Ndër të ftuarit e kësaj jave në emisionin Thumb kanë qenë Kastro Zizo dhe Tsunami. Vetëm pak ditë më parë ata kanë publikuar këngën e tyre më të re “Konga Çajit”.

Kastro veç lançimit të klipit na prezantoi edhe me reperin më të ri Tsunamin. Gazetarja ka pyetur Tsunamin se pse ka zgjedhur pikërisht Kastron për të bërë këngën e parë dhe këtë gjë e ka shpjeguar Kastro.

“Kastro zgjodhi Tsunamin, ishte shumë rastësi, më pëlqeu mënyra e tij stili dhe rrugët janë shumë të shkurtra për të komunikuar. Është vështirë të gjesh njerëz të mirë me talent të madh se është mbushur bota me kurva”.- është shprehur këngëtari./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje