Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfehet Getinjo: “Për para do të thyeja bankën, do të shisja drogë dhe…”

Rrëfehet Getinjo: “Për para do të thyeja bankën, do të shisja drogë dhe…”
November 12
21:07 2016

Reperi që po bëhet mjaft i njohur kohëve të fundit, Getinjo, nuk ka shumë kohë që ka lançuar këngën e tij “O moj pare”, ku i këndon parasë dhe gjithçkaje do bënte për të fituar para.

Për të ditur më shumë se çfarë do të bënte Getinjo për para, ai është rrëfyer në emisionin “Thumb” të gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, që transmetohet çdo të shtunë në Top Channel.

Pyetjes se çfarë do të bënte për para, Getinjo i është përgjigjur se do të thyente bankën, do të shiste drogë, por: “Kurrë nuk do të bëja seks me një të moshuar për para, veç ia kisha marrë paret pa seks hiç”, – është shprehur Getinjo për “Thumb”. /Blitz.al/

Shperndaje