Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rozana Radi ka një kërkesë për Kledi Bahitin…

Rozana Radi ka një kërkesë për Kledi Bahitin…
November 28
17:56 2016

Tekstshkruesja dhe këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një kërkesë për kantautorin e njohur të Threedots, Kledi Bahiti.

Rozi ka postuar një video në rrjetet sociale ku shkruan: “Më në fund nuk do të qaj këtë vit me këngët e Erik Lloshit. Kledi Bahiti, mos ik nga Shqipëria se të kemi talent!”.

Pak ditë më parë, kompozitori i çmimeve të para, Kledi Bahiti, ka postuar një status në rrjetet sociale ku mendonte të largohej nga Shqipëria.

Por mesa duket ky ka qenë një shpërthim momental i kantautorit, pasi mesa jemi në dijeni ai është duke punuar për projekte të reja muzikore, kështu që jemi gjithë sy e veshë nga ai./Blitz.al

Me ne fund nuk do qaj me kee vt me kenget e @eriklloshi @kledibahiti mos ik nga Shqiperia se te kemi talent.

A video posted by Rozana Radi (@rozana_radi) on

I have to go somewhere else ???

A photo posted by KLEDI BAHITI (@kledibahiti) on

Shperndaje