Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Roza Lati në dilemë për rrobat e banjës deri sa vendosi të dalë “topless” në plazh

Roza Lati në dilemë për rrobat e banjës deri sa vendosi të dalë “topless” në plazh
July 06
16:59 2017

Roza Lati është ndër personazhet më aktive në rrjete sociale dhe publiku gjithnjë ka pasur kuriozitet për të ditur mbi jetën e saj. Ditën e djeshme, moderatorja ka lajmëruar se këto ditë do të bëjë një set fotografik, por ka kërkuar ndihmën e ndjekësve për t’i sugjeruar një markë të rrobave të banjës.

Epo, duket se Roza ende nuk e ka bërë zgjedhjen e saj ose të paktën nuk i janë dashur pasi sot ka pozuar “topless” në plazh.

Pak më parë ajo ka postuar një foto në Instastory në të cilën ajo shfaqet pa pjesën e sipërme të rrobave të banjës. Si gjithnjë, moderatorja e “Hangover” është mjaft seksi dhe duket se nuk ka nevojë për një veshje për të pozuar në plazh. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje