Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Roza Lati do të rikthehet në ekran

Roza Lati do të rikthehet në ekran
October 12
19:42 2016

Pak ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se Roza Latit i ishte premtuar një pozicion në “Express Rozë”, por drejtuesi i saj, Berat Buzhala, i kishte dalë nga fjala.

Roza prej pak kohësh ka qëndruar larg televizionit, por ka vendosur që të kthehet përsëri.

Sipas disa burimeve për Blitz.al, Roza Lati do të kthehet në ekran dhe do të drejtojë emisionin e mëngjesit në Tema TV.  Ajo është shprehur shumë entuziaste dhe e lumtur që do t’i kthehet përsëri televizionit.

I urojmë suksese Rozës në detyrën e saj të re!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje