Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rovena Dilo me një tjetër biznes privat

Rovena Dilo me një tjetër biznes privat
November 14
19:14 2016

Rovena Dilo ka qenë ndër këngëtaret e para që kanë hapur një biznes privat.

Dikur ajo ka pasur një lokal, të cilin e humbi për shkak të disa problemeve që pati me familjarët e saj. Por duket se Rovena nuk po dorëzohet!
Nëpërmjet një postimi në Facebook, ajo ka treguar se është duke hapur një tjetër lokal.

Bashkangjitur me foton, këngëtarja shkruan: “Në proces, duke punuar”.

Për shumë vite ajo ka qenë pronare e një biznesi privat, kështu që nuk mundi të qëndronte duarkryq kur çdo gjë iu “shemb” përpara syve./Blitz.al/

rovena

Shperndaje